Menu Content/Inhalt
Články arrow Jana Koubova

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Jana Koubova
Poradny PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Wednesday, 21 March 2007

Zákostelní 3, Praha 9 Vysočany
2min od stanice metra Vysočanská

Image

Aktualizováno ( Thursday, 21 November 2013 )
 
Semináře PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Saturday, 09 September 2006
ImageJe mi nad slunce jasné, že kurzy tvoří hlavně účastníci a učíme se při nich všichni. Proto neznám hloupou otázku a nebojím se slova „nevím“, obvykle následovaného slovem „zjistím“ Z toho vyplývá i velmi příjemná atmosféra a mnohdy se mění život a vznikají i velká přátelství. Přijďte a okuste.
Aktualizováno ( Sunday, 10 September 2006 )
Celý článek...
 
Terapie PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Saturday, 09 September 2006
ImageMáte potíže ve vztazích? Ať už osobních nebo pracovních? Chcete se zbavit závislosti, posedlosti nebo fobie? Trpíte chronickým onemocněním?  Alergií? Dislexií? Neschopností učit se? A jinými problémy psychického či fyzického rázu? Dostáváte se znovu a znovu do bezvýchodných situací?  Říkáte si proč zrovna já? Jste často unavení? Nemůžete se soustředit? Nedokážete se zklidnit? Jste smolař a továrna na katastrofy? Nechápete sebe ani svět kolem vás? Čeká vás nepříjemná situace? Chcete urychlit a podpořit hojení či léčbu? Potřebujete celkovou harmonizaci těla i ducha? Potřebujete si srovnat myšlenky? Hodil by se vám vhled do určité situace či vztahu?  Rádi byste věděli na co se zaměřit? Chcete vědět co je vaším posláním v tomto životě?
Aktualizováno ( Thursday, 27 January 2011 )
Celý článek...
 

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...