Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Tajemství bohatství - podle Bhagavana

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Tajemství bohatství - podle Bhagavana PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Tuesday, 17 February 2009
Image 

Zde je tajemství jak získat bohatství: dříve než shromáždíte významnější sumu peněz musíte získat bohaté vědomí. Co je to „bohaté vědomí“? Je to vědomí nadbytku které uznává to, že si zasloužíte bohatství a finanční odměny už jen za to že jste sami sebou. To je jedno ze základních pravidel univerza, že když si nemyslíte že si něco zasloužíte, tak to zcela jistě nikdy nedostanete. Abyste mohli cokoli dostat, musíte si nejprve uvědomit, že si to zasloužíte.


Ti, kdo mají kdesi v podvědomí uloženo, že si peníze nezaslouží, že jsou peníze špatné, nakonec vždy zjistí že je okolnosti donutí zažívat nedostatek bez ohledu na jejich talent, příležitosti a zkušenosti. Přesto že je tomu těžké uvěřit, těžko popřeme fakt, že negativní postoj sám o sobě vytváří problémy. A chudé vědomí se v oblasti financí rozhodně kvalifikuje jako negativní postoj.


A jak můžete získat bohaté vědomí a vytvořit bohatství?


Nejprve zažeňte všechny myšlenky na nedostatek. Potom je nahraďte myšlenkami o nadbytku a uvědomte si že žijete v dostatku a nic vám nedojde ani nebude chybět. Prociťte si že dostanete ještě víc, místo abyste mysleli na to že už to víckrát nezískáte. Jakmile zvládnete toto nastavení mysli, začnete hromadit peníze.


Prověřte jaký máte postoj k bohatství. Máte bohaté a nebo chudé vědomí? Jak odrážela vaše finanční situace vaše postoje? A nebo máte bohaté myšlení a žádné bohatství? V čem je potom problém? Problém je v tom že jste pracovali pouze na mentální úrovni a nenásledovaly činy.


Celistvost je nezbytná u všeho a obzvláště pokud pracujeme se systémy přesvědčení a s nimi souvisejícími postoji, které určují naše chování. Dokonce i když změníte svá přesvědčení, ujistěte že následují i činy v souladu s novým přesvědčením. Zamyslete se nad tím co pro vás znamená bohaté vědomí a zkuste určit co můžete změnit na svém chování abyste žili v harmonii s tímto novým přesvědčením.


Goldenage

Aktualizováno ( Wednesday, 18 February 2009 )
 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...