Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Kurz probuzení do Jednoty – „Oneness Awakening“

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Kurz probuzení do Jednoty – „Oneness Awakening“ PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Saturday, 08 December 2012

ImageV případě, že mají dikša-přijímající zájem jít ve svém procesu do mnohem větší hloubky, mohou se účastnit kurzu „Oneness Awakening“. Jakmile účastníci projdou tímto kurzem, jsou zasvěceni do dikšadávajících.

„Život je mystériem, které se má prožívat a ne hádankou, která se má rozluštit.“ – Sri Amma Bhagavan

Kurz „Oneness Awakening“ nebo-li kurz „probuzení do Jednoty“ je 2 až 3 denní kurz vytvořený za účelem pomoci lidem dostat se z omezení a konstrukci mysli. Když se ztotožňujeme s myslí – když naše prožitky filtrujeme na základě minulého podmiňování – ve skutečnosti nežijeme, ale pouze existujeme, pouze přežíváme. Když žijeme uvnitř konstrukcí mysli, ve skutečnosti nežijeme vůbec. Smyslem života je jednoduše žít – prožívat realitu tak jak je – a tento přirozený stav, kdy jsou naše smysly živé, srdce otevřené, jsme v přímén kontaktu s Jednotou ve všem.

Tímto kurzem vás bude Oneness trenér provázet různými druhy učení a procesů, které sám obdržel na trenérském kurzu v Indii a také bude vycházet ze svých vlastních životních zkušeností. Smyslem kurzu není poskytnutí informací nebo pomocných nástrojů jak na sobě pracovat, ale spíše jde o to, abyste si sami přímo prožili, jaký je život mimo omezení mysli a skrze váš přímý prožitek objevili ohromný mír, ticho, klid a lásku.

Je to velmi posvátný proces vedený Božskou přítomností, vrcholící přenosem velmi speciální dikšy, která se nazývá Mukthi Deeksha. Tato dikša se předává starodávnou spirituální technikou skrze Padukas. Padukas symbolizují božská chodidla a v mnoha kulturách reprezentují velmi silné odevzdání se Bohu. Tato dikša je jedinečná tím, že přichází přímo od Božství a není směrována přes lidskou bytost. Je to přímý přenos z Božství na přijímajícího, za jediným ůčelem a tím je dostat přijímajícího do stavu Jednoty a probuzení, přesně do takého stavu, ve kterém se nacházeli světci, mudrcové a mystici po celém světě.

Přenos Mukthi Deekshy je součástí 3-dílného procesu, který slouží jako příprava přijímajícího na přijmutí božského požehnání. Za prvé, fyzické tělo se připraví starodávnou praxí – meditací, a tímto se aktivuje kundalini a otevřou čakry. Za druhé, jsou účastníci vedeni procesem opakování manter, aby se mysl a podvědomí naplnili božskou přítomností a vyčistili se jakékoliv zbývající překážky, které brání přijmutí dikšy. Toto opakování manter slouží jako „naprogramování“ mysli a energetického těla za účelem probuzení. Za třetí, účastníci přijmou během posvátné ceremonie speciální Mukthi Deekshu, kdy se dotknou Padukas nebo jiného posvátného předmětu své víry.

Jakmile ůčastníci projdou kurzem „Oneness Awakening“, jsou iniciováni a zasvěceni do dikšadávajících a bude jim ukázáno jak předávat dikšu ostatním.

Cena za zasvěcení do dikši – za Oneness Awakening kurz, je jednotně stanovena trenéry Oneness univerzity k 18.11.2012 na minimálně 3.000Kč + náklady trenéra.

převzato z www.deeksa.cz

 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...