Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Oneness Arogya Deeksha

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Oneness Arogya Deeksha PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Sunday, 06 January 2013

Image Oneness Arogya Deeksha je proces určený pro zdraví, .......

Image Dalším typem procesů, které dal Sri Bhagavan k dispozici komunitě dikšadávajících a také dikšapřijímajících, je silný proces „Oneness Arogya Deeksha“.
 
Oneness Arogya Deeksha je proces určený pro zdraví, zaměřený na léčení těla. Dokáže vyléčit jakýkoliv fyzický neduh. Arogya znamená zdraví. Je to velmi mocný proces, kde Božská přítomnost léčí tělesné neduhy. A je otevřen také veřejnosti.
 
Oneness Arogya Deeksha je pro dikšadávající i dikšapřijímající. Jakmile projde člověk jednou tímto procesem, může si ho sám doma opakovat kolikrát a jak často chce, ale nemůže ho pořádat pro druhé. Tyto procesy mohou vést a pořádat pouze Oneness trenéři.

 Pokud máte o tento posvátný rituál zájem, a nevidíte ho momentálně v nabídce neváhejte mě kontaktovat a určitě domluvíme termín pro jednotlivce i skupiny.

 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...