Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Dikša proces hojnosti a bohatství

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Dikša proces hojnosti a bohatství PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Sunday, 06 January 2013

Image je typem procesů, které dal Sri Bhagavan k dispozici komunitě dikšadávajících a také dikšapřijímajících, je silný proces „Wealth Deeksha“ nebo-li Dikša Bohatství.

Podle Ammy Bhagavana je vytváření bohatství ušlechtilým ůsilím, kterým musí projít každý. Je nejvyšší čas, abychom se my lidé osvobodili od všech mylných konceptů a mýtů, jak vést prosperující a bohatství plný život. Chudoba, bohatství a průměrnost začínají myšlenkou.Vy určujete, kam až chcete dosáhnout ve svém životě a je to naprosto v pořádku. Vy tam jít můžete a musíte. Amma Bhagavan chtějí, abyste žili v hojnosti.

V Univerzu je vše bohatstvím, Univerzum je připraveno vše dát, jediné, co musíte, je, vzít si to. Tento kurz vám k tomu pomůže.

Dikša Bohatství je pro dikšadávající i dikšapřijímající. Jakmile projde člověk jednou tímto procesem, může si ho sám doma opakovat kolikrát a jak často chce, ale nemůže ho pořádat pro druhé. Tyto procesy mohou vést a pořádat pouze Oneness trenéři.

Máte - li zájem o tento prastarý posvátný rituál pro sebe, pro svůj podnik a nebo pro skupiny, neváhejte a volejte 736536862

Aktualizováno ( Sunday, 06 January 2013 )
 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...