Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Process Oneness Bhakti Yoga

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Process Oneness Bhakti Yoga PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Sunday, 06 January 2013

ImageBhakti Yoga proces slouží na prohloubení vztahu dikšadávajících s Božskou přítomností. A jak říká Sri Bhagavan: Je „zkratkou“ k probuzení…
 
Když Milost přemůže víru…
 
Rituály jsou starobylé. V jakékoli kultuře a na jakémkoli místě světa nenajdete v historii lidstva žádný časový ůsek, kdy by je lidé nevykonávali. Pro starověkého člověka bylo ve skutečnosti rituálem ůplně všechno. Rituály jsou vnějším vyjádřením lidského nitra a univerzálního ůsilí sjednotit se s Božskou přítomností. Tyto vnější vyjádření prostřednicvím rituálů ovlivňují lidské nitro zvláštními a mystickými způsoby, protože ve vyšších sférách je velice tenká hranice mezi nitrem a vnějškem.
 
Když se rituály opakovaně vykonávají správným způsobem, dostaneme se do kontaktu s rytmen univerza, Bohem nebo Milostí. Ve všeobecnosti rituál pozůstává ze tří aspektů – Yantra (symbol), Asana (pozice) a Mantra (prozpěvování).
 
 
 
ONENESS BHAKTI YOGA
 
Notý typ procesů, které dal Sri Bhagavan k dispozici komunitě dikšadávajících začátkem ůnora 2011 je nový indický proces „Oneness Bhakti Yoga (Bhakti znamená božskou oddanost a Yoga znamená splynutí, sjednocení s Božstvím). Tento proces je dalším nástrojem pro trenéry, ay mohli pomoci komunitě dikšadávajících dostat se velmi rychle do vyšších stavů vědomí a na prohloubení jejich vztahu k Božské přítomnosti.
 
Když se provádí Oneness Bhakti Yoga je potřeba provést posvátný rituál. Rituály jsou nutné, protože kumulují Boží Milost a sílu procesu.
 
Oneness Bhakti Yoga je pouze pro dikšadávající. Jakmile projde člověk jednou Bhakti yoga procesem, může si ho sám doma opakovat kolikrát a jak často chce, ale nemůže ho pořádat pro druhé. Tyto procesy mohou vést a pořádat pouze Oneness trenéři.
 
Jaká je úloha Bhakti v procesu probuzení?
 
Jak říká Sri Bhagavan: „Bhakti je zkratka k probuzení. Je jednoduchá a velmi rychlá. V Indii věříme, že před 5,000 lety žil mudrc, který řekl, že se lidé prozpívají a protančí na své cestě k probuzení. To je možné pouze v případě, když je tady Bhakti, nebo-li zbožná oddanost. A my věříme, že se to teď děje.
 
Pokud jste dikšadávající a máte zájem se účastnit procesu Oneness Bhakti Yoga 1 (Padukas Abhishekam rituál) nebo procesu Oneness Bhakti yoga 2 (Sri Murthi Pooja rituál), volejte 736536862

(převzato z www.deeksha.cz)

Aktualizováno ( Monday, 15 July 2013 )
 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...