Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Mukthi Deeksha proces a Deeksha 64

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Mukthi Deeksha proces a Deeksha 64 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Sunday, 06 January 2013

Image Mukthi Deeksha proces a Deeksha 64 slouží na prohloubení stavů vědomí dikšávajících.
 
„Deeksha je Bůh přibližující se k člověku.“ – Sri Amma Bhagavan
 
Kromě kurzu „Oneness Awakening“ (probuzení do Jednoty), může Oneness trenér pravidelně vést Mukthi Deeksha proces, dle potřeb a přání místní komunity dikšadávajících. Tento sám o sobě nezávislý proces je otevřen pouze dikšadávajícím (absolventům kurzu „Oneness Awakening“, 21-denního procesu, procesu 1. a 2. stupně – tzv. Level 1 a Level 2). Mukthi Deeksha proces se může dělat opakovaně jako pomoc na prohloubení stavu dikšadávajících do hlubokých stavů Jednoty a probuzení. Tento proces mohou vést pouze Oneness trenéři.
 
Je to velmi posvátný proces vedený Božskou přítomností, vrcholící přenosem velmi speciální dikšy, která se nazývá Mukthi Deeksha. Tato dikša se předává starodávnou spirituální technikou skrze Padukas. Padukas symbolizují božská chodidla a v mnoha kulturách reprezentují velmi silné odevzdání se Bohu. Tato dikša je jedinečná tím, že přichází přímo od Božství a není směrována přes lidskou bytost. Je to přímý přenos z Božství na přijímajícího, za jediným ůčelem a tím je dostat přijímajícího do stavu Jednoty a probuzení, přesně do takého stavu, ve kterém se nacházeli světci, mudrcové a mystici po celém světě.
 
Přenos Mukthi Deekshy je součástí 3-dílného procesu, který slouží jako příprava přijímajícího na přijmutí božského požehnání. Za prvé, fyzické tělo se připraví starodávnou praxí – meditací, a tímto se aktivuje kundalini a otevřou čakry. Za druhé, jsou ůčastníci vedeni procesem opakování manter, aby se mysl a podvědomí naplnili božskou přítomností a vyčistili se jakékoliv zbývající překážky, které brání přijmutí dikšy. Toto opakování manter slouží jako „naprogramování“ mysli a energetického těla za ůčelem probuzení. Za třetí, ůčastníci přijmou během posvátné ceremonie speciální Mukthi Deekshu, kdy se dotknou Padukas nebo jiného posvátného předmětu své víry.
 
Všichni dikšadávající si mohou sami dělat Mukthi Deeksha proces ve svých domovech tak často jak jen chtějí na prohloubení jejich stavu. Nicméně, pouze Oneness trenéři mohou vést Mukthi Deeksha proces pro skupinu dikšadávajících.
 
DEEKSHA 64
 
Po procesu Mukthi Deeksha může následovat velmi silný proces nazývaný Deeksha 64, který mnohokrát znásobí sílu a prožitky Mukthi Deeksha procesu a dikšadávající při něm můžou obdržet více Milosti. Proces Deeksha 64 je také určen pouze lidem zasvěceným do dikší a také jej může vést pouze Oneness trenér. Sri Bhagavan nazývá proces Deeksha 64 – „buldozérem“, protože tak silný tento proces pro je.
 
Proces Mukthi Deeksha a Deeksha 64 probíhají po celém světě dle instrukcí Sri Bhagavana a jsou prováděný stejným způsobem, a tak vytváří určitou neurologickou cestu v kolektivním vědomí, což podporuje globální probuzení.

Pokud jste dikšadávající a máte zájem o tento proces, volejte 736536862

(převzato z www.deeksha.cz)

 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...