Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Sri Bhagavan - Jak se osvobodit od utrpení

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Sri Bhagavan - Jak se osvobodit od utrpení PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Thursday, 04 April 2013
Image Učení Sri Bhagavana...
 
Otázka: Drahý Bhagavane, Nikdo na celém světě není osvobozen od utrpení. Co máme udělat abychom se osvobodili od utrpení?
 
Sri Bhagavan: To je velmi prosté. Abyste se  se od utrpení osvobodili, řiďte se podle sedmi pravd.
 1. Vše pochází od jediného zdroje. Může to být bůh a nebo energie. Život nemá ani začátek ani konec.
2. Vše pochází od jednoho zdroje. Když objevíte tento zdroj, nebudete rozlišovat mezi dobrým a špatným, správným a chybným. To vše je jen vaše chápání věci. Vše pochází z jediného zdroje.
3. Život není nic jiného než pátrání po „Já“. Ve vašem životě, vše co se vám děje, lidé které vidíte, vše odráží vaše „Já“ Pokud trpíte chudobou, znamená to, že je ve vás něco špatně. Musíte to napravit, abyste vystoupili z chudoby. Pokud jste nenávistní, na koho se podíváte, bude předvádět stejnou kvalitu. Pokud máte zlé myšlenky, lidé které budete potkávat budou také mít zlé myšlenky. Zkuste nejprve pochopit sami sebe.
4. Uvědomte si, že cokoli v tomto životě prožíváte, je Boží milostí. Řekněme, že na procházce uklouznete. Pokuste se si uvědomit, že i to je Boží milost. Když ve všem uvidíte boha, váš život bude úžasný.
5. Uvědomte si, že cokoli prožíváte v tomto životě je jenom 'test' daný vám Bohem. Není to špatná zkušenost. Kdyby to bylo bráno jako špatná zkušenost, znamenalo by to, že bůh není soucitný. Když prožíváte problém, berte ho jako příležitost se mu postavit a dostat se z něj. Dostali jste lidi, bohatství a sebejistotu abyste se mohli postavit výzvám. Pokud tohle pochopíte, vaše sebejistota se zvětší, jenom proto aby ji vyzkoušel vám dává Bůh test.
6.  Když vám dojde, že vše co prožíváte, je test od Boha, budete schopni o problému uvažovat více do hloubky a zvládnout ho lépe. Budete chápat výsledek a nebudete mít strach.
7. Když pochopíte výše uvedených 6 pravd, proběhne ve vašem těle ohromná transformace. Od té chvíle nejenom, že budete soucitní, ale stanete se tím 'soucitem'. Budete li se tím řídit, vaše vztahy se zlepší. Nebudete mít strachy ani splíny – budete mít jen radost – nepokoušejte se to uchopit logikou. Když se těmito pravdami budete řídit třeba jen 21 dní, budete radostní. Náš problém je, že šíříme pouze splín a utrpení a proto planeta umírá. Když prožijete radost a štěstí, budete schopni dávat druhým pouze radost a štěstí.
 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...