Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Webcast Šri Bhagavana s USA a Kanadou 21.9.2013

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Webcast Šri Bhagavana s USA a Kanadou 21.9.2013 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Saturday, 28 September 2013

ImageNamaste Bhagavane. Dnes, Bhagavane, je v USA a Kanadě více než 109 skupin, zahrnujících přes 10.000 lidí, Šri Bhagavane. Všichni netrpělivě čekají, aby obdrželi požehnání od Šri Bhagavana a meditovali se Šri Bhagavanem, Bhagavane. A dnes je také Mezinárodní den míru. Všichni žádají o požehnání pro světový mír, Šri Bhagavane.
 
Šri Bhagavan: Všechna požehnání
 
Celá skupina má několik otázek. Jestli Bhagavane dovolíš, rádi bychom položili několik otázek, Bhagavane.
 
Otázka 1: Drahý Šri Bhagavane. Jaká je další fáze Oneness/Jednoty?
 Šri Bhagavan: Další fáze Jednoty. V další fázi Jednoty se musí vaše Božství stát pro vás fyzickým. Vaše Božství musí vystoupit ze Šri Murthi. Jestliže je vaše Božství Kristem, musí pro vás fyzicky vystoupit Kristus. Musíte mluvit ke svému Bohu. A váš Bůh převezme a vyřeší všechny vaše problémy. To je další fáze Jednoty. Děje se to ve velkém již v Indii a brzy to také začne i v USA.
 
Otázka 2: Milovaný Bhagavane. Děkuji za fenomén Jednoty. Děkuji, že nám dáváš probuzení. Co je potřeba pro to, aby ses fyzicky manifestoval v našich domovech, Šri Bhagavane?
 Šri Bhagavan: Co je potřeba, aby se vaše Božství manifestovalo, je, abyste si nenosili zranění a byli naplněni vděčností. Také vám pošleme proces, který budete následovat. Jakmile to uděláte, vaše Božství vystoupí ze Šri Murthi a potom se k vám bude vztahovat podle vás. Předpokládejme, že jste si navrhli vaše Božství konkrétním způsobem. Vaše Božství se bude podle toho chovat. Je to všechno na vás.
 
Otázka 3: Šri Bhagavane, co je „pravé já“? Je to Vyšší Já nebo je to čistě ego bez podmínění?
 Šri Bhagavan: Není to ani Vyšší Já, ani ego bez podmínění. Řekněme, že někdo přijde k vám domů a vy se usmíváte na tu osobu a pozvete ji dál a nabídnete jí šálek kávy. Ale uvnitř nenávidíte jeho návštěvu a neradi mu nabízíte šálek kávy. A pokud můžete VIDĚT, co se děje uvnitř, to je „autentické já“.
 
Otázka 4: Šri Bhagavane, co chceš od nás, abychom dělali v tomto procesu právě nyní?
 Šri Bhagavan:  V tomto procesu právě teď chci, abyste všichni realizovali Boha. Protože se to nyní děje velmi, velmi rychle, probíhá to. Na tisících místech se to děje, takže chci, aby se to stalo vám.
 
Otázka 5: Milovaný Bhagavane, mohl bys nám vysvětlit proces transformace po probuzení?
 Šri Bhagavan:  Mozek je ve své přirozenosti neuroplastický (schopný změny). Když se mozek změní, změní se vaše vnímání. Co děláme v tomto procesu, je, že iniciujeme změny v mozku. A když se změní mozek, řekneme vám, že jste probuzeni.
 Nyní, když došlo ke změně na mozku, zpočátku si toho můžete být vědomi, nebo nemusíte. Proto vám řekneme, zda jste probuzeni nebo ne. A také vám dáme číslo. Toto číslo udává velikost změny, ke které došlo na mozku. Toto můžeme nazvat prvním krokem probuzení.
 
Jakmile došlo k tomuto, můžete bez námahy zůstat „s tím, co je“. Když se toto stane, nazýváme to druhým stupněm probuzení. Nyní, když se to stane, můžete si být vědomi toho, že jste probuzeni nebo nemusíte být probuzeni, nebo si nemusíte uvědomovat, že jste probuzeni. V takovém případě vás budeme opět informovat, zda-li jste probuzeni nebo ne a co se stalo vašemu mozku.
 
Na třetí úrovni se zůstávání bez úsilí „s tím, co je“, děje na více než 49 minut. Zpočátku je to na 3 minuty, na 7 minut a pak se to pomalu pohybuje do 49 minut. Když se to dostane na 49 minut, budete vědět, že jste probuzeni. Nikdo vám nemusí říkat, že „jste probuzený“. Víte to. Jakmile se toto stane, začíná transformace.
 
Transformace znamená rozkvět srdce. Rozkvět srdce znamená, stejně jako je změna mozku, tak se děje fyzická změna srdce. Jakmile  se tak stane, budete se cítit spojeni s lidmi, zvířaty, rostlinami, s celou přírodou a budete hluboce znepokojeni ostatními a stanete se velmi, velmi zodpovědnými a stanete se úplně bezkonfliktními. To je 3. úroveň probuzení.
 
Jakmile se toto stane, zůstávání bez úsílí „s tím, co je“, se začíná prodlužovat. A to na dobu 2 hodin, 3 hodin, 4 hodin. Nakonec se toto stane na dobu 24 hodin a stane se to velmi přirozeně a lehce jako dýchání. Jakmile se toto stane, nazýváme vás plně probuzeným nebo osvíceným a nikdo vám to nepotřebuje říkat. Poznáte to sami na sobě.
 
A potom začne realizace Boha. Nyní tento celý proces nazýváme dlouhá cesta. Je to dlouhý proces. Krátký proces je, nebo krátká cesta je, vaše Božství se vám musí fyzicky manifestovat. A když se vám vaše Božství fyzicky manifestuje a mluví s vámi, je to celé hotovo bez času. Ať už je to plné probuzení nebo transformace nebo něco v této věci. Vše je hotovo bez času. Toto je krátká cesta. Nyní se Jednota pohybuje směrem ke krátké cestě. Je na vás, jestli si vyberete dlouhou nebo krátkou cestu.
 
Otázka 6: Milovaný Bhagavane, jak je důležité diskutovat o zázracích, které lidé zažívají a naslouchat lidem, kteří jsou probuzeni?
 
Šri Bhagavan:  Je to důležité, protože když nasloucháte těmto věcem, stejné věci se stanou i vám.
 
Otázka 7: Drahý Šri Bhagavane, mnozí z nás jsou noví u Oneness. Jaká je tvá vize pro nás jako jednotlivce a dohromady pro svět?
 
Šri Bhagavan:  Musíte realizovat Boha. Když řeknu realizovat Boha, váš Bůh musí být pro vás reálný, ne mystický Bůh, ale fyzický Bůh, se kterým můžete chodit a mluvit, se kterým můžete jíst, s nímž si můžete potřást rukou. Měli byste být schopni cítit jeho dech, cítit jeho tělo, cítit jeho oblečení. Já mám na mysli tento druh Boha. Toto si musíte uvědomit. Jakmile se vám to stane, nejen, že jste úplně transformováni, nejen, že všechny vaše problémy jsou vyřešeny, ale budete schopni pomoci tisícům lidí. A když se toto stane, celý svět se úplně změní. To je to, co od vás očekáváme.
 
Otázka 8: Drahý Bhagavane, mnozí z nás si představují centra Jednoty tady doma. Možná, že bychom mohli žít dohromady, zaměřeni na vyšší vědomí pro nás a pro ostatní. Sdílením našich zdrojů a nabízením akcí Jednoty veřejnosti. Šri Bhagavane, jsme na správné cestě? Mohl bys nám prosím k tomu dát radu a božské požehnání, Bhagavane?
 
Šri Bhagavan:  Jste na správné cestě. Ve skutečnosti  je toto vize Jednoty. Rádi vám dáme naše rady a budeme vám pro to plně žehnat.
 
Otázka 9: Nejdražší Bhagavane. Vidíme mnoho zázraků, jež se dějí po celém světě se Šri Murthi. Kdy se tyto zázraky budou dít v USA, Bhagavane?
 
Šri Bhagavan:  Mělo by se to začít dít většinou od listopadu a prosince tohoto roku (2013).
 
Otázka 10: Nejmilejší Bhagavane, jako probuzení jedinci zde v USA a Kanadě, jak by  měly komunity požehnání Jednoty nejlépe podpořit fenomén probuzení, jež se šíří přes náš kontinent, Bhagavane?
 Šri Bhagavan:  Společenství  Jednoty by měla být jako majáky, transformující komunity kolem nich.
 
Toto byly otázky, Šri Bhagavane. Všichni by chtěli dostat požehnání od Šri Bhagavana, nyní Bhagavane.
 
Šri Bhagavan:  Všechna požehnání vám všem, všechny vás miluji, Namaste.
 
Daršan Šri Bhagavana s USA a Kanadou
(převzato z www.deeksha.cz)

 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...