Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Darshan Sri Bhagavana se Skandinávií 9. 11. 2013

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Darshan Sri Bhagavana se Skandinávií 9. 11. 2013 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Sunday, 01 December 2013

Image Otázka1: Drahý Bhagavane, můžeš říci něco více o tom, co se děje lidem a divákům během Oneness meditace?

Odpověď1: Během Oneness meditace se děje to, že kundalini stoupá a čakry jsou aktivovány. Čakry se v těle vztahují k žlázám s vnitřní sekrecí, které mění mozek. Takže nepřímo pracujeme na mozku. A když se mozek transformuje, dostáváme všechny ty stavy. V podstatě to je práce na mozku.

Otázka2: Drahý Bhagavane, jaký je rozdíl mezi tím, mít kontakt s Antaryaminem a mít Realizaci Boha?

Odpověď2: Můžete mít silného Antaryamina, ale to neznamená, že jste Realizovaní. Můžete se setkat s prezidentem země, ale to neznamená, že ho znáte. Musíte s ním společně působit, musíte se stát jeho přítelem, musíte s ním žít. Jenom pak ho poznáte. Stejně tak vidět Boha, dokonce fyzicky, neznamená, že jste Realizovaní. Musíte vybudovat pouto, vztah a musíte začít na sebe vzájemně působit. To je dlouhá cesta. Jak spolu jdete, uvědomujete si Boha více a více.

Otázka3: Drahý Bagavane, když potkám osobu, nebo uvidím svoje dítě nebo někoho, můj prožitek je, že jedinec znamená, že je odlišný. Jak to zapadá do toho, že zde není žádná osoba? Co je přesně jedinec? Děkuji ti, Bhagavane.

Odpověď3: Když používáte slovo "jedinec", odkazujete se na osobnosti. Když my použijeme slovo "jedinec", neodkazujeme se na osobnosti. Pouze se odkazujeme na to, co nazýváme vědomí svědka. Je tady vědomí svědka, které je svědkem toho, co se po celou dobu děje. Vy jste takové vědomí svědka. Takže když my říkáme "vy", odkazujeme se na takové vědomí svědka. Neodkazujeme se na osobnosti. Když osobnosti odejdou, to, co zde zůstává, je vědomí svědka. Není tady žádná osoba, ale pouze vědomí svědka. To jste vy.

Otázka 4: Drahý Bhagavane, mnoho mladých lidí trpí, jsou osamělí, nemají v životě žádný cíl, chybí jim motivace k životu, mají nízké sebevědomí a sebedestruktivní chování, kterým zraňují sami sebe. Jak můžeme pomoci mladým ve Švédsku? Děkuji ti, Bhagavane.

Odpověď 4: Tento problém by mohl být vyřešený změnou mozku stejně jako transformací srdce, která se provede snadno, jakmile se Božství stane fyzickým. Dosáhnout toho zabere jen několik minut.

Otázka 5: Drahý Bhagavane, v Bibli se říká "Člověk je stvořen k obrazu Boha". Tak, jak je to dnes ve světě, naše životy nejsou zbožné. Bhagavan měl školu v Jeevashramu a tam bylo prohlášení "Osvobodit člověka". Je skutečně pro nás možné stát se obrazem Boha? Děkuji ti, Bhagavane.

Odpověď 5: Je to možné a děje se to.

Otázka 6: Drahý Bhagavane, můžeš nám říci více o Sri Murthi fenoménu? Může se Božství manifestovat běžným, neprobuzeným, ateistickým Švédům?

Odpověď 6: Ve Sri Murthi fenoménu, který začal před několika měsíci, byste nejprve měli vidět pohyb ve Sri Murthi. A to, co byste měli vidět, je vaše Božství. Dejme tomu, že jste Křesťan. Pak byste měli vidět Krista nebo Pannu Marii. Nebo jestliže to je Duch Svatý, měli byste prožívat velmi hlubokou Přítomnost. Když jste Muslim, vše by mělo zmizet a měli byste opět prožívat hlubokou Přítomnost. Jestliže jste Žid, mělo by se stát planoucím světlem. Takže to, co budete vidět, závisí na tom, jakou víru následujete a jaké je vaše podmínění.

V dalším stupni se vaše Božství posune ven ze Sri Murthi, vystoupí ven ze Sri Murthi.

Nyní toto nazýváme nefyzický-fyzický jev. Fyzický, protože je to velmi fyzické, ale nefyzický, protože jestliže položíte svoji ruku, projdete skrze svoje Božství. Proto to nazýváme nefyzické-fyzické.

Na dalším stupni se to stává fyzické-fyzické. Nejen, že je fyzické na pohled, ale můžete se ho fyzicky dotknout. Je velmi hutné. Jestliže má vaše Božství formu, můžete cítit dech, můžete cítit tlukot srdce, můžete cítit všechno. Dejme tomu, že Bhagavan je vaše Božství, můžete cítit tyto šaty, které nosím. Můžete cítit všechno, můžete se dotknout. To je další úroveň. Ale nemůžete udělat fotografii.

Na další úrovni můžete zachytit obraz na vašich fotoaparátech, tak je to fyzické.

A na ještě pokročilejším stupni můžete chodit s vašim Božstvím uvnitř vašeho domu nebo dokonce na vašich cestách. Tak je fyzické. To se právě nyní děje v Indii na mnoha, mnoha místech.

Nyní se děje to, že když se vám stane tento fyzický jev, vše, co musíte žádat, je "Prosím, probuď mne". Jedna dikša od Božského a na místě jste probuzeni. Není třeba dlouhého procesu, o kterém jsme mluvili dříve.

Chcete transformaci, změnu fyzického srdce. Jednou dikšou se to stane. Stejně tak cokoliv chcete. Máte finanční problém, jedna dikša a je hotovo. Máte zdravotní problém, je to hotovo. O vše je postaráno Božstvím.

Teď je otázkou, zda ateisté nebo nevěřící dostanou tuto zkušenost. Každý může dostat tento prožitek. Ať jste nevěřící nebo věřící, ateista nebo komunista, čímkoli jste, každý získá tuto zkušenost. Není vůbec žádná výjimka. Takže je to velmi, velmi snadné, velmi, velmi jednoduché a přišel na to čas. Je to změna hry. Toto změní vše. Je to tady. To je k tomu všechno.

Otázka 7: Jaká je rychlá cesta k Osvícení, Bhagavane?

Odpověď 7: Teď je rychlá cesta to, abyste dostali Božství fyzicky do svého života a přijali dikšu nebo požehnání. A je po všem. Není potřeba zůstat s "tím, co je" bez úsilí 49 minut, potom rozkvět srdce a pak jít dále. Vše toto můžete udělat, jestliže chcete. Ale toto je zkratka, krátká cesta. Jednoduché a snadné. Váš mozek je okamžitě transformován, protože to udělá Bůh. Takže to vůbec není žádný problém. Je to tak rychlé.

Otázka 8: Drahý Bhagavane, milujeme tě více, než mohou slova popsat. Na co by teď měli být Oneness trenéři hlavně zaměřeni? Jak mohou Oneness trenéři oslovit mnoho lidí? Posíláme všechnu naši lásku a vděčnost tobě, Ammě a každému na Univerzitě v této misi. Děkuji ti, Bahagavane.

Odpověď 8: Oneness trenéři v závislosti na svých zdrojích by měli začít to, co nazýváme dvoukomorový nebo tříkomorový proces. V tří komorovém procesu se děje to, že v první komoře (místnosti) trenér mluví. Pak ve druhé komoře jsou Paduky. Musíte tam posílat účastníky jednoho po druhém a uzavřít místnost. Paduky na nich provedou proces, úplný proces a oni zpravidla upadnou do bezvědomí.

V tomto čase ti Anataryamin řekne "teď otevři dveře" a musíš je otevřít. Vyvedeš (vyneseš) je ven a vezmeš je do třetí komory. Ve třetí komoře se bude pro ně fyzicky manifestovat jejich Božství. Potom musí hovořit se svým Božstvím nebo mohou dokonce klást spirituální otázky. Mohou být kladeny všechny druhy otázek, mohou být žádány všechny druhy Požehnání a pak je jim to dáno. Většina lidí má tendenci upadnout do bezvědomí. Musí být vyvedeni (vyneseni) ven. To je tříkomorový systém.

Další je dvoukomorový systém, kde je první místnost, kde hovoříš, ve druhé místnosti se děje léčení, pouze léčení. Může to být nádor, ledvinový problém, cokoli to je, je uděláno jenom léčení. To je nazýváno dvoukomorový proces. Když máte tří komorový proces, pak se v tomto tří komorovém procesu děje probuzení, transformace, Realizace Boha, řešení vašich problémů, všechny tyto věci. Takže trenér, v závislosti na jeho zdrojích, může buď začít dvou, nebo tří komorový proces.

Otázka 9: Drahý Bhagavane, co se děje po smrti, jestliže jsi probuzený? Například když jsi "špatný" člověk, který pořád soudí sebe a druhé a jsi probuzený na velmi nízkém čísle. Co se děje, Bhagavane? Děkuji ti Bagavane.

Odpověď 9: Normálně se lidé po smrti 3 dny potloukají kolem. Budou schopni vidět svoje příbuzné, přátele, mohou dokonce slyšet jejich hlasy. Ale potom nebudou schopni se ničeho dotknout. A pak si uvědomí, že jsou mrtví. V té době musíte provést všechny obřady, které je uklidní a připraví je na další cestu. Cesta trvá sama o sobě kolem 10ti dnů, ale našeho času. A pak přijdou před Světlo.

Světlo je tam nesoudí, ale oni soudí sami sebe způsobem, kterým soudili lidi, když byli na Zemi. A v závislosti na jejich souzení, jdou do jakékoli říše, která je pro ně důležitá. Když sebe sami soudíte velmi špatně, pak samozřejmě jdete do pekla a máte prožitky pekla. Nezůstáváte tam navždy. Jste odtud neustále v pohybu do jiných sfér. Ale jestliže jste dobře připraveni, pak budete sami sebe soudit správně a posunete se do vyšších království, které nazýváme nebe. Ale jakmile získáte fyzické Božství, můžete cestovat. Můžete jít a navštívit tato místa a můžete je vidět.

Otázka 10: Drahý Bhagavane, dokonce po probuzení proces pokračuje a změna mozku pokračuje. Jak moc můžeme ovlivnit tento proces přijímáním dikši, Oneness meditací a můžeme udržet proces v pohybu, nebo nemůžeme dělat vůbec nic? Je to všechno v rukách Božství? Děkuji ti, Bhagavane.

Odpověď 10: Ovšemže můžete meditovat, chodit na Oneness meditace. Všechny tyto věci můžete dělat. Ony vám určitě pomohou. Ale nyní přišel čas, kdy je dostupný velmi krátký proces. Svěříme to do rukou Božství a Božství dělá všechno. Tak když je dostupné toto, proč byste měli projít tím dlouhým procesem. To není nutné. Můžete se posunout do jakéhokoli stavu chcete jednoduchým požádáním vašeho Božství. A Božství přijde do vašeho života poměrně snadno. Přijde dokonce nevěřícím. Ve skutečnosti každému a komukoli. Takže by neměl být problém.

Takže zatím jsme vše říkali o dlouhém procesu, dlouhé cestě. Čekali jsme na začátek toho jevu (fenoménu). Fenomén započal a od té doby říkáme nyní odlišné věci, připravujíce lidi na nový proces.

Otázka 11: Drahý Bhagavane, jak mohu zvýšit přítomnost Boha v mém životě?

Odpověď 11: Nyní, když se Božství stává fyzické, žádej jenom o to. Božství s tebou může zůstat ve tvém domě, může se s tebou dívat na televizi, může s tebou vařit, může s tebou jíst. Tak může být fyzické. To všechno závisí na tobě. Jestliže si myslíš, že Božství nebude dělat tyto věci, pak se nic nestane. Když si myslíš, že je to možné a že je to o. k., pak se všechny tyto věci dějí. Vše je ve tvých rukou.

Otázka 12: Drahý Bhagavane, v jakém stavu je nejlepší být, když dostávám dikšu nebo Oneness meditaci? Měli bychom se "zklidnit", nebo jenom být, zůstávat v "tom, co je"?

Odpověď 12: Nejlepší věc, kterou můžete udělat, je, zůstat v "tom, co je" bez úsilí.

Otázka 13: Drahý Bhagavane, kdy cítíš, že bude celé lidstvo plně probuzeno? A bude to transformace, kde lidé budou Osvícení a Realizovaní brzy nebo dlouho po tomto kolektivním probuzení? Děkuji ti, Bhagavane.

Odpověď 13: To vše je v rukou lidstva. Fenomén nyní přišel do bodu, kde se v minutě projevuje fyzicky a dělá všechny věci. Takže bychom se neměli loudat. Vše, co je třeba, je, že lidstvo musí být ochotno. To je všechno. Pak je po všem.

Otázka 14: Drahý Bhagavane, jsi spokojen s vývojem ve Skandinávii? Má se zde ještě transformace začít? Děkuji ti, Bhagavane.

Odpověď 14: Při pohledu na vás jsem velmi, velmi spokojen a brzy se Božství stane fyzické pro vás všechny.

Otázka 15: Bhagavane, všichni žádají o Požehnání, aby všichni Oneness trenéři byli schopni stát se jedním s tím, co je a aby byli schopni vytvořit více Oneness akcí ve Skandinávii. A také chtějí požehnání pro jejich země, kompletně Skandinávii, Bhagavane. Žádají o toto požehnání, Bhagavane.

Odpověď 15: Všechna požehnání. Všechny vás miluji. Miluji vás.

Převzato z www.deeksha.cz

 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...