Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Bhagavan o minulých životech

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Bhagavan o minulých životech PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Saturday, 28 December 2013
Image Q: Bhagavane, pokud jsou místo a čas iluzí, jak se to vztahuje k prožitkům minulých životů"?
Bhagavan: Ve vyšších mystických stavech můžeme jasně vidět, že čas a prostor jsou pouhou iluzí. Minulé životy, to neznamená, že proběhly v minulosti.. Minulé životy životy mohou probíhat právě nyní souběžně. Musíte být ale velkým mystikem, abyste to viděli. Můžete žít několik životů najednou.  Nejenom v různých realitách ale také na stejné planetě. Není to tak, že jste jenom jedno tělo. Můžete být v mnoha tělech najednou. Jedno vaše tělo může být v Německu, další může být v US, další může být v Africe, jiné může být v Indii, ve stejnou dobu. To je těžké pochopit intelektuálně.Ale mysticky to může být zcela jasné. Nejenom to, může to být i v několika realitách najednou. Máme asi 21 realit. Když je někdo probuzený ve všech těch realitách, nazýváme ho v Indii Paramahamsa. Paramahamsa znamená probuzený ve všech realitách. Skutečná realita je jiná než než jaká si myslíme že je. Jsme velké a obsáhlé bytosti. Ne ty malé bytosti jaké si myslíte že jste. Jak budete kráčet po této cestě tohle vám bude připadat zcela přirozené. S tím přijde ohromná transformace.

 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...