Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow 3 posvátné pokoje/komory

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

3 posvátné pokoje/komory PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Tuesday, 11 February 2014
Image Tento rok bude velmi vzrušující. Dosud se Oneness zaměřovalo na probuzení. To jsme dělali dosud. Takže, ke konci roku 2013 se AmmaBhagavan zaměřili na realizaci boha. To je něco velice silného a vzrušujícího. Neboť tvůj bůh, s tebou začne žít. Hodně věcí, které byly v životě nemožné, se uskuteční. Například, když si myslíš, že je pro tebe nemožné být úspěšný nebo sis myslel, že je nemožné, aby se vyřešil tvůj zdravotní problém: tyto problémy se vyřeší. Stane se hodně dalších věcí. Je to jako magie! Stane se to (že váš bůh bude fyzický).
Image Oneness alltaeglich
Informace od Dasajiho
19.01.2014 výtah a shrnutí

Tento rok bude velmi vzrušující. Dosud se Oneness zaměřovalo na probuzení. To jsme dělali dosud. Takže, ke konci roku 2013 se AmmaBhagavan zaměřili na realizaci boha. To je něco velice silného a vzrušujícího. Neboť tvůj bůh, s tebou začne žít. Hodně věcí, které byly v životě nemožné, se uskuteční. Například, když si myslíš, že je pro tebe nemožné být úspěšný nebo sis myslel, že je nemožné, aby se vyřešil tvůj zdravotní problém: tyto problémy se vyřeší. Stane se hodně dalších věcí. Je to jako magie! Stane se to (že váš bůh bude fyzický).

A Šri AmmaBhagavan si dali silný záměr na blahobyt. Tento rok, bude rokem blahobytu. Hodně finančních problémů se tento rok vyřeší. Pokud chcete dosáhnout blahobytu, musíte se zaměřit na určité oblasti:

-Nejdůležitější jsou vaše vztahy. Váš blahobyt je přímo propojen s vašimi vztahy. Pokud máte dobré vztahy, budete mít hodně peněz. Pokud máte špatné vztahy, je to těžké. Takže na tom musíte dál zapracovat a musíte vaše vztahy srovnat. To je jedna věc, na kterou se musíte zaměřit.

-Druhá věc je: Musíte se zaměřit na vaší karmu. Měli byste spálit hromady špatné karmy a sklízet dobrou karmu. Jak jsem vám již říkal: Vy se od svojí karmy nemůžete osvobodit, jenom váš bůh to pro vás může udělat. V procesu ,,posvátných pokojů" budete osvobozeni od špatné karmy. Takže do prosesu ,,posvátných pokojů" musíte jít s tímto záměrem. Musíme karmu zpracovat. Váš bůh vás pošle na proces a osvobodí vás od karmy.

-A třetí věcí jsou přirozeně vaši předci. Musíte provést rituály, aby se vaši předci osvobodili a měli radost.

Takže tyto tři aspekty jsou velice důležité: vaše vzthy, vaše karma a vaši předci.

Takže Oneness trenéři mohou nabídnout hodně procesů, které všechny tyto tři aspekty urovnají (mohou je urovat). Projdete těmito procesy a potom půjdete do ,,3 posvátných pokojů." Pak tento rok uvidíte hojnost nad hojnost. takže se musíte zaměřit na tyto tři oblasti. V roce 2014 si na vás všechny AmmaBhagavan dali speciální záměr k růstu. To je nejdůležitější zpráva z Oneness univerzity. Jak jsem již říkal: Tento rok bude vzrušující. Za všechnu tu tvrdou práci Oneness trenérů a Oneness členů: zasloužíte si ovoce, je to sklizeň vaší tvrdé práce.

Jak jsem již říkal: Tři posvátné pokoje jsou dárkem AmmyBhagavana vaší zemi. Vyjadřujte AmměBhagavanovi vděčnost. AmmaBhagavan vám dají blahobyt, srovnají vaše vztahy, dají vám dobré zdraví, probudí vás, dají vám realzaci boha a transformaci. AmmaBhagavan
ochrání také vaše rodiny. AmmaBhagavan vám dají všechny tyto věci. Co dáte AmměBhagavanovi vy? Vaším úkolem, vaší povinností je přivést více lidí ke 3 posvátným pokojům. Řekněte vašim přátelům, vašim příbuzným, řekněte jim, že se tyto věci dějí, vyprávějte jim o zázracích. přiveďte lidi k posvátným pokojům. Neboť lidé trpí, lidé nemají vědění jak mají žít. Vaší zodpovědností je pomoci tolika lidem, kolik je možné. Vaší sévou je (nesobecká služba) přivést k posvátným pokojům více lidí (…)

 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...