Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Sri Bhagavan - jak žádat o bohatství

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Sri Bhagavan - jak žádat o bohatství PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Wednesday, 16 April 2014

Image Q.Bhagavane, řekni nám prosím tři velmi snadné cesty jak zbohatnout -Bhagavan!

 Bhagavan:
za prvé touha musí pocházet ze srdce a ne z hlavy. Touha srdce je, řekněme, že se podíváte na auto a když se ho doknete, cítíte ho, chcete ho vlastnit.Zatoužíte ho řídit. Když touha pochází ze srovnávání se, nebývá obvykle naplněna.

Druhá věc je, že musíte být přesvědčeni že si to zasloužíte.. Stanete li se svým vlastním nepřítelem a řeknete "Ó! To přeci není možné. Opravdu si to zasloužím? Pak je to velmi těžké.

Za třetí byste měli žádat jako svého přítele. Když mě žádáte jako přítele, je pro mě velmi těžké říci "NE". A mělo by to být rozumné.Nemělo ba se stát, aby někdo kdo má malý stánek s čajem, žádal mercedes benz! To by bylo velmi obtížné. Ale když požádáte o Maruthi (malé auto) nebo něco (a měli by to tak být) rozumného,je to možné. Já věřím v naplňování lidských tužeb. Mám za to, že je to pro lidi velmi dobré.Nejsem proti tužbám pokud nezraňují, nebo nepoškozují druhé.  T a tak když se jedno nebo dvakrát tužby naplní, už to potom jde lehce.  Budete přesně vědět co s tím máte dělat.

Jasnost je důležitá, musíte přesně vědět o co žádáte. Když chcete práci, upřesněte mi prosím jaké společnosti dáváte přednost, jak by to mělo být. Čím víc podrobností zadáte, tím to bude snažší.Protože když mi pak skutečně řeknete, touha může být naplněna.
Jinak se přání nenaplní. Věřím ve vytváření bohatých lidí, vytváření hojnosti. Potom můžeme vyhladit chudobu. Všichni můžeme žít celkem hezky.Chci abyste všichni žili pohodlným životem. Tak si rozmyslete, možná ne hned, ale později, kolik byste opravdu chtěli. Udělat z někoho bohatého člověka je ve skutečnosti jednoduché.

 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...