Menu Content/Inhalt

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Terapie PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Saturday, 09 September 2006
ImageMáte potíže ve vztazích? Ať už osobních nebo pracovních? Chcete se zbavit závislosti, posedlosti nebo fobie? Trpíte chronickým onemocněním?  Alergií? Dislexií? Neschopností učit se? A jinými problémy psychického či fyzického rázu? Dostáváte se znovu a znovu do bezvýchodných situací?  Říkáte si proč zrovna já? Jste často unavení? Nemůžete se soustředit? Nedokážete se zklidnit? Jste smolař a továrna na katastrofy? Nechápete sebe ani svět kolem vás? Čeká vás nepříjemná situace? Chcete urychlit a podpořit hojení či léčbu? Potřebujete celkovou harmonizaci těla i ducha? Potřebujete si srovnat myšlenky? Hodil by se vám vhled do určité situace či vztahu?  Rádi byste věděli na co se zaměřit? Chcete vědět co je vaším posláním v tomto životě?

A chcete s tím něco udělat?

Pak vám nabízím skrze sebe několik metod jak si pomoci. Nejsem spasitel ani nemám kouzelnou hůlku ale znám směr, kudy jít za štěstím a naplněním a ráda vás nasměruji a půjdu na této vzrušující cestě poznání kousek s vámi ať už formou terapie, konzultace, meditace či semináře. Jsem tu pro vás a vím, že umíte zázraky.
Už od početí jsme se naučili plno modelů chování a životních postojů a jsme plni uvězněných emocí, které způsobují, že ve svém životě používáme sami sebe jako zbraň proti sobě a neumíme zvládat životní situace úměrně svému věku a zkušenostem. Často sami nestačíme zírat, čeho všeho jsme schopni J Nemluvě o společnosti a době plné spěchu, stresu a strachu. To všechno se můžete naučit zvládat pomocí následujících metod:


Kineziologie  =  One – Brain Three in One Concepts                          1-2h                 850,-Kč
Je metoda velice účinná pro odstraňování stresu na všech úrovních bytí. To znamená pomůže pochopit a na základě uvědomění a odpuštění uvolnit všechny stresy psychického, mentálního, emociálního i fyzického původu. Dorovná energetické toky a tělo se spraví samo. Celá terapie probíhá za plného vědomí klienta s tím, že je plně respektováno jeho právo veta na všechno co se s ním bude dít. Vše co se při terapii otevře také uzavřeme a tím pádem další návštěva odvisí od přání klienta pokračovat v práci na sobě. Odstranění problémů je trvalé a vzhledem k tomu, že vyplavat může jen to co už jsme jednou prožili a přežili můžou být věci jenom lepší J
Jen tak namátkově velké úspěchy slaví tato metoda s alergiemi, dyslexií, dysfunkcemi vůbec všeho druhu, trápením a smutky všeho druhu, závislostmi.............

REIKI                                                                                     1 -1,5h             450,-Kč
Inteligentní, universální energie, která vyladí a zharmonizuje vaše bytí na všech úrovních a nastartuje samo uzdravující procesy. Tím že se klient zklidní a dobije získá nadhled a svět je rázem veselejší a řešení je nasnadě.Není to metoda diagnostická ale skvěle doplňuje a podporuje všechny druhy léčby. Pomocí Reiki je možné harmonizovat situace v minulosti i teprve nadcházející. Stresující situace je možné zharmonizovat tak aby dopadla „nejlépe“ pro všechny zůčastněné s tím že ono „nejlépe“ určuje universum.
Celá terapie probíhá vleže na lehátku, kdy terapeut přikládá ruce na tělo klienta a skrze ně proudí do těla a jeho energetického obalu (aury) energie Reiki. Je to jedna z nejpříjemnějších terapií a lidé se k ní často vrací.

Arolo                                                                                     0,5 – 1h           450,-Kč
je léčitelsko - terapeutická technika mistrů Atlantidy.  Hloubková očista aury, harmonizace jednotlivých energetických hladin a celého energetického těla klienta.  Terapie probíhá na lehátku, kdy terapeut nejprve pomocí svalového testu určí narušené energetické hladiny a následně je harmonizuje. I Arolo je velmi oblíbené a o něco razantnější než Reiki.

Tarot                                                                                       cca 1h              450,-Kč
Taroty nám poskytují svou vizuální symbolikou příležitost k sebepoznání. Prostřednictvím tarotových symbolů můžeme nahlédnout do svého nitra a zjistit, zdali to co činíme, je s ním v souladu. Pokud byla vnitřní rovnováha porušena, pomohou nám najít způsob, jak ji nastolit.
Tarotový osobní profil – životní symbol, růstový symbol a cyklus růstu ve kterém se právě nalézáte.

Dikša                                                                          20min – 1h                  200,-Kč
Je inteligentní energie, která probudí naše vyšší já a vnitřní dítě tak, abychom mohli prožívat vnitřní svobodu a žít v přirozené harmonii se sebou a se světem. Pomůže získat nadhled a tím rozpustit naše trápení. Bolest nezmizí, ale změní se její prožívání. Přestává být bolestí osobní a stává se bolestí lidskou. Vede přímo k seberealizaci, sebepřijetí, radosti, štěstí a jednotě. Jinými slovy jde o přímý přenos Přítomnosti.

Konzultace                                                                    1h                              400Kč
během konzultace probereme (pomocí pohovoru, diagnostiky z obličeje nebo karet) vše co vás trápí a možné příčiny, podle toho k čemu dojdeme sestavíme na míru očistnou kůru z potravinových doplňků, uvolníme stres a případně domluvíme následnou péči. nakonec provedeme energetickou harmonizaci a nastavíme vás na lepší a šťastnější fungování v životě. 

To všechno buď v Praze:
Jaromírova 59, Praha 2
nebo ve Vrchlabí, Horská 234

Aktualizováno ( Thursday, 27 January 2011 )
 
< Předch.

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...