Menu Content/Inhalt
Články arrow Meditace arrow Léčivá vizualizace

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Léčivá vizualizace PDF Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Wednesday, 13 September 2006

Image

Zavřete oči a uvolněte se a přeneste se na léčivý ostrov z dávných věků. Je nádherný a počasí působí jako balzám. Dnes už na světě žádné takové místo není. Na dně oceánu, kousek od pláže, leží obrovské krystaly, které vyzařují do vln oceánu mocnou léčivou sílu. Vkročte do vody, ale běžte jen tak daleko, jak je vám to příjemné. Moře je teplé a klidné. Ucítíte na kůži lehké šimrání. Je to umocněná energie krystalů, kterou absorbujete z vody, omývající vaše tělo. Veďte ji do té části těla, která potřebuje léčení. Nemusí to být jen jedno místo, možná celá vaše bytost volá po zdraví. Zůstaňte nějakou dobu ve vodě, buďte uvolnění a nechte na sebe tu blahodárnou energii působit.
Teď si představte několik hravých a přítulných delfínů, kteří se k vám blíží přilákáni vašim klidem a vnitřní krásou. Delfíni jsou vynikající diagnostici a léčitelé. Přidávají svou energii k energii krystalů. To už dokážete plavat jako delfíni, protože voda je nabita energií. Hrajete si společně ve vlnách, dotýkáte se, potápíte a vynořujete, abyste se nadechli blahodárného vzduchu. Jste tak nadšeni svými nově nalezenými kamarády, že zapomínáte na původní účel plavání, totiž léčení, ale vaše tělo celou dobu přijímá léčivou energii krystalů a delfínů.
Až se vám bude chtít, vyjděte z vody a běžte zase na pláž. Uklidňuje vás pomyšlení, že se můžete do moře vrátit, kolikrát se vám zlíbí. Písek pod nohama je příjemný, voda je tak zvláštní, že ihned oschnete. Jste spokojeni, šťastni, je vám dobře, sedíte tiše a nějakou dobu vychutnáváte teplo slunečních paprsků a laskání vánku. Pak se z vizualizace, z toho hebkého snu, proberete a víte, že se můžete kdykoliv vrátit a že léčení bude pokračovat, i když budete bdělí.
 
Z knihy Jedna duše, mnoho těl od Brian L. Weiss

 
Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...