Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow světový den Míru 20.května 2007

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

světový den Míru 20.května 2007 PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Tuesday, 15 May 2007
ImageVážení ráda bych vás upozornila na zcela speciální akci která se jistě dotkne i nás v Čechách jakožto vědomí celého lidstva. Tato událost, známá také jako „Světový Den Míru“, je speciálně připravována organizacemi „The Club of Budapest“, „Goi Peace Foundation“ (Japonsko) a „The Global Consciousness Project“ (GCP) doktora Rogera Nelsona (Retd. profesor, Univerzita v Princetonu), aby se vědecky monitorovaly účinky modliteb a duchovních aktivit na globální vědomí. Ve spojitosti s tím se pořádají na čtyřech místech ve světě čtyři události ve stejný den, a to na hoře Fuji, Japonsko, dále na (Světové centrum Jednoty) Univerzitě Jednoty v Indii, v Damanhuru v Itálii a v Torontu (Kanada).
Události budou probíhat v každém z těchto čtyřech míst odlišným způsobem. Na Univerzitě Jednoty v Indii bude událost probíhat jako „Světový Den Jednoty“, přičemž se okolo 25 000 lidí ze všech částí Indie sejde aby přenesly a přijaly Požehnání Jednoty (Dikšu), s hlubokým záměrem pro ovlivnění vědomí lidstva, aby toto přineslo mír a Jednotu ve světě.
Sri Amma a Sri Bhagavan souhlasili se svou fyzickou přítomností v průběhu události, přičemž budou vyzařovat jejich „Požehnání Jednoty“ do celého světa!
 Myslím že se vyplatí udělat si v těchto dnech čas na meditaci a přiladit se k této události.......
Aktualizováno ( Wednesday, 16 May 2007 )
 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...