Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Požehnání Jednoty (Oneness Benediction) – Božský fenomén

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Požehnání Jednoty (Oneness Benediction) – Božský fenomén PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Wednesday, 16 May 2007

ImageNejnovějším Božský fenomén, který se zrodil na Univerzitě Jednoty se nazývá „Požehnání Jednoty“ („Oneness Benediction“), vychází ze Srimurthi (obrazu Sri Ammy Bhagavana, který je prosycen jejich božským vědomím). Sri Amma Bhagavan provedli první „Avahanam“ (proces, kdy je obraz, nebo předmět naplněn božským vědomím) na jejich Srimurthi před téměř 15 lety, kdy se toto hnutí zrodilo. Nyní Sri Amma Bhagavan provedli „Avahanam“ jejich Srimurthi podruhé, aby přenesli na lidi silné požehnání, které je může probudit do Jednoty.

V souladu se svou Božskou vůlí se lidé modlí a jemně se dotýkají na Srimurthi buď nohou nebo rukou Sri Ammy Bhagavana a žádají o „Požehnání Jednoty“. Ve většině případů je požehnání prožíváno jako silné elektrické šoky které osobu takřka srazí k zemi, nebo jako silné vibrace procházející tělem. Požehnání může být také prožíváno mnoha dalšími způsoby jako fyzický Dikša proces (takřka stejně jako to co je obvykle cítit po obdržení silné Dikši). Dosud skoro ve všech případech přijetí „Požehnání Jednoty“ od Ammy Bhagavana okamžitě vyvolalo posun ve vědomí vrcholící ve změněný stav vědomí, který je více či méně trvalý. Dále jsou tu výsledky jako jasnozření a pokračující Dikša proces, který je probudil do vyšších úrovní lásky a radosti.
Image
Toto božské požehnání můžete přijímat denně přímo od Sri Ammy a Bhagavana ve svých domovech. Požehnání je nejvhodnější přijímat čtyřikrát denně, to je v 6:00, 12:00, 18:00 a ve 24:00. Důvodem ke stanovení těchto časů je to, že když se mnoho lidé modlí a přijímá ve svých zemích požehnání současně, požehnání je velmi silné, protože se stane kolektivním jevem, který v té chvíli probíhá. Toto také hluboce ovlivní úroveň vědomí lidí po celém světě, a to velmi silným způsobem. Silné účinky  přijetí „Požehnání Jednoty“ ve stejnou dobu jsou jasně vidět na příkladu Indických  Dikšadávajících a Dikšadávajících z jiných zemí. Pokud nemůžete přijímat požehnání čtyřikrát denně, tak se prosím připojte kdykoli je to možné, alespoň dvakrát za den.
V tyto časy si můžete sednout před obraz Sri Ammy Bhagavana a vzývat jejich božskou přítomnost.

Poté s nimi můžete rozvinout vnitřní spojení ve vašich srdcích a požádat Sri Ammu Bhagavana, aby vám dali Požehnání Jednoty a probudili vás do Jednoty. Pokud prožíváte někdy nějaké emoční výkyvy kvůli napětí vašich emocí, můžete se pomodlit, aby bylo emoční napětí odstraněno a vy jste byli probuzeni do Jednoty.
Poté, co se takto pomodlíte, jemně se dotkněte nohou nebo rukou Sri Ammy Bhagavana a chvíli vydržte mít své ruce na Srimurthi aby proběhlo požehnání (asi minutu či déle). Nejdříve se můžete dotknout Sri Ammy a poté se přesunout na Sri Bhagavana nebo naopak, nebo můžete položit ruce na nohy či ruce oběma dvěma současně; řiďte se prosím tím, co vám přijde přirozené. Poté, co takto přijmete požehnání, můžete poděkovat Sri Ammě Bhagavanovi a pokud možno se přesuňte do shavasan (poloha vleže na zádech) a chvíli odpočívejte. Toto požehnání vyvěrá ze všech obrazů Sri Ammy Bhagavana, včetně medailonků a přívěšků se Sri Ammou Bhagavanem.

 

(převzato z www.deeksha.cz)
Aktualizováno ( Wednesday, 16 May 2007 )
 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...