Menu Content/Inhalt
Články arrow Články arrow Pomáháme si navzájem

Učení dne

"Srovnávání se, vede k selhání inteligence."

"Comparison leads to failure of inteligence."

Sri Bhagavathi Bhagavan

Pomáháme si navzájem PDF Tisk E-mail
Napsal Jana Koubova   
Wednesday, 17 October 2007
ImagePotkáváme se na seminářích, sdílíme své osudy, stávají se z nás přátelé, chceme se stát lepšími lidmi, máme chuť pomáhat a zachraňovat a často nevíme jak na to a často o to nikdo nestojí......... zde je naše šance.....

ImageMilí přátelé, jak jde čas potkávám víc a víc lidí a stávám se součástí víc a víc osudů. I vaše příběhy se skrze moje konání všelijak proplétají a rozplétají, aby tak pokračovaly v nové "lepší" kvalitě bytí. Často mi svěřujete své potíže těžkosti a trampoty a přijde mi přirozené pomoci tak, že zkontaktuji k sobě lidi, kteří si mohou vzájemně prospět k oboustranné spokojenosti. Ve světě obchodníků se tomu říká přidaná hodnota Smile.

Je hezké někoho nasměrovat, ale často chybí dotyčnému odvaha vykročit směrem, kde tuší svoji světlou budoucnost. Když ale na cestu dostane nejen mapu, ale i první záchytný bod, nebo dokonce souputníka či skupinu lidí, ke které se může přidat a tím tak snížit strach či dokonce náklady.

No a když už se tohle skrze mně stejně děje, rozhodla jsem se že tu na Život v Radosti zřídím rubriku, kde můžete dát druhým vědět co vás trápí a s čím vám mohou být nápomocní. Nebo pokud budete mít chuť konat dobré skutky můžete se tu realizovat. Byť i jen formou doporučení. Tak si můžeme být vzájemně prospěšní a společně vytvářet bohatství na všech úrovních nejen materiální a nejen dobrý pocit nám bude odměnou.

Takže Cool,
pokud máte chuť se do toho pustit neváhejte a pište Smile

 
< Předch.   Další >

Akce

sdílení a dikša - Praha

 sdílení a dikša - Praha - vždy v úterý od 18,00

DNES 21.3.2017 MEDITACE NEBUDE JSE NEMOCNÉ!!! 
Učení:Probuzený je aktivní ve vnějším světě a pasivní ve vnitřním světě. The awakened one is active externally and passive internally.

sdílením stavů probuzeného dojde k synchronizaci vašeho mozku s mozkem probuzeného a při následné dikše je velká pravděpodobnost probuzení přijímajícího ....

Celý článek...